Przyjdź do zakładu, albo zadzwoń do nas i opisz problem jaki masz z biżuterią. Realizujemy zamówienia z całej Polski i z zagranicy. Wystarczy omówić szczegóły i płatność i ustalić sposób dostarczenia przedmiotów do naprawy. Zamów u nas usługi związane z pracami jubilerskimi przez Internet!

Komis

Zakład Inkluz prowadzi komis wyrobów jubilerskich oraz antyków. Jesteśmy zainteresowani zarówno biżuterią współczesną, jak i antykwaryczną (złota i srebrna biżuteria z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi, biżuteria ORNO, Imago Artis, przedwojenna biżuteria europejska, itp.), srebrami korpusowymi, platerami, złotymi i srebrnymi sztućcami oraz bibelotami. Przedmioty do komisu przyjmowane są w zakładzie przy ulicy Turkusowa 1A w Lublinie. Klientów z innych miast, np. z Olsztyna czy Białegostoku, zainteresowanych wystawieniem kosztowności w naszym komisie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 81 527 69 93 lub 694 624 887, mailowego (szlifiernia.inkluz@gmail.com) lub przez nasz profil Facebook. Przed umieszczeniem przedmiotu w dziale sprzedaży komisowej, podlega on renowacji (naprawa i czyszczenie). Powierzone nam antyki i biżuteria otrzymują ekskluzywny certyfikat Inkluz potwierdzający wartość przedmiotu, kruszec z jakiego został on wykonany oraz kamienie w nim osadzone. W wielu przypadkach kamienie szlachetne (diamenty, szafiry, rubiny,szmaragdy, itp.) dodatkowo certyfikujemy w EGL Prague (European Gemological Laboratories Prague), uznanym Europejskim laboratorium certyfikującym biżuterię. Wyceny Państwa kosztowności dokonuje doświadczony pracownik zakładu Inkluz. W wielu wypadkach wypłacamy pieniądze od razu.

Odwiedź nasz zakład, albo zadzwoń.
Placeholder

Dla kupujących nasz Komis jest doskonałą okazją na zakup unikatowych wyrobów jubilerskich, cennych antyków oraz biżuterii z historią. Jakość i wartość zakupionych przedmiotów potwierdzamy certyfikatem Inkluz. Unikatowe egzemplarze, przyjęte do sprzedaży komisowej, mogą obejrzeć Państwo bezpośrednio w naszym zakładzie na Turkusowej 1A. Klientów z innych miast, np. Szczecina zapraszamy na stronę internetową (link).