Przyjdź do zakładu, albo zadzwoń do nas i opisz problem jaki masz z biżuterią. Realizujemy zamówienia z całej Polski i z zagranicy. Wystarczy omówić szczegóły i płatność i ustalić sposób dostarczenia przedmiotów do naprawy. Zamów u nas usługi związane z pracami jubilerskimi przez Internet!

Projektowanie i wykonanie biżuterii na zamówienie

Marzysz o wyjątkowej i niepowtarzalnej biżuterii? Chcesz żeby Twój naszyjnik pokazywał kim jesteś? Nie możesz znaleźć idealnego pierścionka dla ukochanej? Nie przejmuj się. W naszym zakładzie pomożemy Ci stworzyć wymarzoną biżuterię według Twojego unikalnego projektu.

Wystarczy, że opowiesz nam jak ma wyglądać pożądany przez Ciebie przedmiot. Nasi projektanci z przyjemnością i prawdziwą pasją pomogą Ci dopracować szczegóły zamówienia począwszy od pomysłu, poprzez profesjonalny projekt na produkcie finalnym kończąc.

W naszym zakładzie pracujemy na dużo bardziej skomplikowanych drukarkach 3D. Ta praca wymaga niesamowitej precyzji i dokładności.

Pomożemy w przygotowaniu projektu.

Wspólnie ustalimy najmniejsze detale projektu uwzględniając Twoje sugestie i preferencje. Sam zadecydujesz nie tylko o kształcie wymarzonej bransolety, kolczyków, kolii czy obrączki, lecz również o kruszcu, z którego będzie wykonany przedmiot oraz o osadzonych w nim kamieniach.

Korzystając z najnowocześniejszej, precyzyjnej co do ułamków milimetra drukarki 3D realizujemy Wasze najbardziej wymagające projekty. Nowoczesna technologia połączona z tradycyjnymi narzędziami jubilerskimi pozwala nam na tworzenie nowoczesnych i dizajnerskich wzorów.

Pracownicy Inkluz z przyjemnością pomagają odkrywać prawdziwą radość tworzenia.

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego salonu (Turkusowa 1A, Lublin) lub na nasz profil Facebook.