Przyjdź do zakładu, albo zadzwoń do nas i opisz problem jaki masz z biżuterią. Realizujemy zamówienia z całej Polski i z zagranicy. Wystarczy omówić szczegóły i płatność i ustalić sposób dostarczenia przedmiotów do naprawy. Zamów u nas usługi związane z pracami jubilerskimi przez Internet!

Skup złota, srebra, platyny

Jeśli posiadają Państwo uszkodzoną biżuterię – kolczyki z zepsutym zapięciem, przerwane bransolety czy łańcuszki, niemodne już pierścionki lub broszki, spinki do mankietów czy sygnety, których nie zamierzają Państwo nosić – zachęcamy do sprzedaży ich w naszym zakładzie. Inkluz zajmuje się skupem biżuterii złotej, srebrnej i platynowej.

Naszym klientom zapewniamy rzetelną wycenę i uczciwe warunki sprzedaży. Klientów z Lublina zapraszamy bezpośrednio do zakładu (Turkusowa 1A), natomiast zainteresowanych z innych miast, np. Poznania czy Katowic zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 81 527 69 93 lub 694 624 887, mailowego (szlifiernia.inkluz@gmail.com) lub przez nasz profil Facebook.

Po rozmowie i obejrzeniu zdjęć przedstawiających Państwa biżuterię dokonujemy wstępnych ustaleń dotyczących ewentualnych warunków sprzedaży. Ostateczna wycena kosztowności następuje po obejrzeniu towaru przez pracownika zakładu Inkluz (przekazanie może nastąpić poprzez wysyłkę kurierską).
W związku z tym, że nasz zakład nie zajmuje się obrotem kruszców w dużych ilościach, odkupimy od Państwa także stare pamiątkowe monety, platynowy tygielek chemiczny, styki elektroniczne, czy też procesory od komputera lub pozłacany zegarek, który poddamy zostanie rafinacji.

Odwiedź nasz zakład, albo zadzwoń.
Placeholder