Przyjdź do zakładu, albo zadzwoń do nas i opisz problem jaki masz z biżuterią. Realizujemy zamówienia z całej Polski i z zagranicy. Wystarczy omówić szczegóły i płatność i ustalić sposób dostarczenia przedmiotów do naprawy. Zamów u nas usługi związane z pracami jubilerskimi przez Internet!

Szlifowanie kamieni jubilerskich

Brylanty, bursztyny, tanzanity, turkusy, szafiry… Wszystkie te kamienie kuszą blaskiem, kształtem i kolorem. Są doskonałym dopełnieniem najpiękniejszej biżuterii. Odpowiedni szlif potrafi wydobyć naturalne piękno minerałów i zamienić zwykły przedmiot w prawdziwe dzieło sztuki.
O tym, jak ważny i trudny jest odpowiedni szlif pamiętamy każdego dnia. Od tej właśnie dziedziny jubilerstwa rozpoczęła się historia naszego zakładu i wciąż jest to coś, co wyróżnia nas na rynku. Wieloletnie doświadczenie, talent naszych pracowników oraz wysokiej klasy sprzęt pozwalają nam wydobycie naturalnego piękna kamieni.
Jeżeli posiadają Państwo surowy minerał, który chcieliby Państwo zamienić w kamień jubilerski, zapraszamy do kontaktu – Turkusowa 1A, Lublin lub na naszym facebooku.

Odwiedź nasz zakład, albo zadzwoń.
Placeholder