Przyjdź do zakładu, albo zadzwoń do nas i opisz problem jaki masz z biżuterią. Realizujemy zamówienia z całej Polski i z zagranicy. Wystarczy omówić szczegóły i płatność i ustalić sposób dostarczenia przedmiotów do naprawy. Zamów u nas usługi związane z pracami jubilerskimi przez Internet!

Zaprojektuj własną biżuterię

Marzysz o wyjątkowej i niepowtarzalnej biżuterii? Chcesz żeby Twój naszyjnik pokazywał kim jesteś? Nie możesz znaleźć idealnego pierścionka dla ukochanej? Nie przejmuj się. W naszym zakładzie pomożemy Ci stworzyć wymarzoną biżuterię według Twojego unikalnego projektu.

Wspólnie ustalimy najmniejsze detale projektu uwzględniając Twoje sugestie i preferencje. Sam zadecydujesz nie tylko o kształcie wymarzonej bransolety, kolczyków, kolii czy obrączki, lecz również o kruszcu, z którego będzie wykonany przedmiot oraz o osadzonych w nim kamieniach.

Korzystając z najnowocześniejszej, precyzyjnej co do ułamków milimetra drukarki 3D realizujemy Wasze najbardziej wymagające projekty. Nowoczesna technologia połączona z tradycyjnymi narzędziami jubilerskimi pozwala nam na tworzenie nowoczesnych i dizajnerskich wzorów.

Pracownicy Inkluz z przyjemnością pomagają odkrywać prawdziwą radość tworzenia.

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego salonu (Turkusowa 1A, Lublin) lub na nasz profil Facebook.

Odwiedź nasz zakład, albo zadzwoń.
Placeholder

Wystarczy, że opowiesz nam jak ma wyglądać pożądany przez Ciebie przedmiot. Nasi projektanci z przyjemnością i prawdziwą pasją pomogą Ci dopracować szczegóły zamówienia począwszy od pomysłu, poprzez profesjonalny projekt na produkcie finalnym kończąc.