Przyjdź do zakładu, albo zadzwoń do nas i opisz problem jaki masz z biżuterią. Realizujemy zamówienia z całej Polski i z zagranicy. Wystarczy omówić szczegóły i płatność i ustalić sposób dostarczenia przedmiotów do naprawy. Zamów u nas usługi związane z pracami jubilerskimi przez Internet!

Złoto inwestycyjne

Złoto inwestycyjne, zwane również lokacyjnym, jest to fizyczne złoto w postaci sztabek lub monet bulionowych. Dlaczego warto zainteresować się tym rodzajem zabezpieczenia kapitału? Odpowiedzi jest wiele:

  • Złoto nie podlega korozji, nie utlenia się, a co za tym idzie jest odporne na szkodliwy upływ czasu. Co więcej – złoto nie ulega zniszczeniu podczas pożarów, jest też odporne na działanie kwasów.

  • Inwestując w złoto posiadasz je realnie – jesteś właścicielem konkretnej sztabki złota, którą w razie konieczności możesz ze sobą zabrać wszędzie.

  • Złoto jest uniwersalną walutą i jego ceny są takie same we wszystkich częściach świata.

  • Złoto jest najstabilniejszą inwestycją. Skutecznie chroni majątek podczas kryzysów gospodarczych.

  • Złoto chroni przed inflacją.

  • To doskonały sposób na przekazanie majątku.

Czy w takim razie złota biżuteria nie jest równie dobrym sposobem na zainwestowanie kapitału? Niekoniecznie. Złote pierścionki, naszyjniki czy kolie są stopem złota z innymi metalami. Wprawdzie mogą zachwycać wyglądem czy artyzmem wykonania jednak ich realna wartość bezpośrednio uzależniona jest od tego, ile zawierają w sobie złota.

Wychodząc naprzeciw Waszych oczekiwań w ofercie zakładu Inkluz dostępne są sztabki złota firmy Argor Heraeusliderem w branży metali szlachetnych.

Po więcej szczegółów zapraszamy do zakładu Inkluz (Turkusowa 1A, Lublin).

Odwiedź nasz zakład, albo zadzwoń.
Placeholder

Diamenty inwestycyjne

Piękne, niepowtarzalne i pożądane – takie właśnie są diamenty. Od wieków zachwycają, budzą wiele emocji, są zawsze w modzie. Co więcej, są doskonałym sposobem na lokatę kapitału.

Dlaczego? Oto niektóre z powodów:

  • cena diamentów rośnie stale od wielu pokoleń,
  • posiada się je realnie,
  • diamenty są niezwykle odporne na czynniki zewnętrzne, a co za tym idzie nie ulegną zniszczeniu i zachwycać będą kolejne pokolenia,
  • rynek diamentów jest rynkiem globalnym – drogocenne kamienie mają zbliżoną wartość na całym świecie, a ich cena jest przejrzysta (dzięki systemowi Rapaport Diamond Report).

Zakład Jubilerski Inkluz ma w swojej ofercie wysokiej klasy diamenty jubilerskie certyfikowane przez niezależne laboratoria gemmologiczne. Zainteresowanych tą formą inwestycji zapraszamy do naszego zakładu.